Wielofunkcyjne przyczepki sportowe czyli aktywna rodzina na świeżym powietrzu

In artykuły

Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że aktywność fizyczna na świeżym powietrzu to samo zdrowie. Uczenie i przyzwyczajanie dziecka już od wczesnego dzieciństwa do aktywnego spędzania wolnego czasu wyrabia dobre i zdrowe nawyki na przyszłość.

Wielofunkcyjne przyczepki sportowe

Prawdziwym ekspertem w promowaniu aktywnego trybu życia wraz z dzieckiem jest firma THULE.
THULE w swojej ofercie ma szeroką gamę produktów ułatwiających i umilających spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu wraz z całą rodziną.

Na szczególną uwagę zasługują wielofunkcyjne przyczepki sportowe. Umożliwiają one aktywne spędzanie wolnego czasu z naszymi pociechami na świeżym powietrzu niezależnie od pory roku, rodzaju aktywności fizycznej i miejsca.
Przyczepki te sprawdzają się przy różnego typu aktywności takich jak wycieczki rowerowe, bieganie, codzienne spacery a nawet zimowe wypady na narty.

W skład nowej serii wielofunkcyjnych przyczepek sportowych Thule Chariot wchodzą cztery modele, każdy zaprojektowany tak, by idealnie trafiał w potrzeby nieco innych grup użytkowników.

Zapoznaj się z całą serią :

Zobacz: Thule Chariot Sport
Zobacz: Thule Chariot Cross
Zobacz: Thule Chariot Cab
Zobacz: Thule Chariot Lite

You may also read!

Poznaj kolekcję Premium Class wózków marki BEBETTO

Premium Class to kolekcja dla najbardziej wymagających. Wszystkie najważniejsze funkcje wózków Tito i Bresso, wzbogacone o chromowany stelaż oraz

Read More...
IX Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka Kids’Time 2018

IX Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka Kids’Time 2018

Za nami kolejna edycja Targów Kids’Time w Kielcach. Wystawa ta zyskała miano „największej” w branży dziecięcej w Europie Środkowo

Read More...
Wózek X-Lander

Zimowy spacer z dzieckiem – akcesoria ułatwiające życie

Jesienne ochłodzenie albo zimowa aura często zniechęcają do wyjścia z domu. Jednak opinie specjalistów są zgodne – warto wychodzić

Read More...

Mobile Sliding Menu