Zimowy spacer z dzieckiem – akcesoria ułatwiające życie

In artykuły
x-lander

Jesienne ochłodzenie albo zimowa aura często zniechęcają do wyjścia z domu. Jednak opinie specjalistów są zgodne – warto wychodzić na powietrze z małym dzieckiem w zimie, nawet przy ujemnych temperaturach. Żeby jednak zarówno rodzice, jak i dziecko czerpali radość ze wspólnego spaceru, warto się do takiej wyprawy dobrze przygotować.

Nie za ciepło, nie za zimno, nie za mokro…

Ubierając dziecko na spacer w chłodne dni należy pamiętać, że przegrzewając dziecko pozbawiamy je możliwości adaptacji do zmiennych warunków na zewnątrz, a dodatkowo przy przegrzaniu bardzo łatwo o tzw. zawianie, co nie służy zdrowiu maluszka. Dziecko powinno więc być ubrane tak, aby miało chłodne rączki. Gorące lub spocone rączki świadczą bowiem właśnie o przegrzaniu dziecka.

akcesoria

 

Dobrym rozwiązaniem na spacery w chłodne dni jest zastosowanie śpiworka do wózka. X-Cosy marki X-lander to śpiworek uniwersalny, dopasowany do każdego modelu spacerówki. Dzięki wygodnemu magnetycznemu zapinaniu na barierce, dobrze przylega i właściwie chroni dziecko przed zimnem.
Śpiworek ma także specjalne otwory na pasy bezpieczeństwa, a dzięki temu, że jest rozpinany na całej długości,pozwala na łatwy i szybki dostęp do dziecka.
Co istotne X-Cosy pakowany jest w bardzo sprytny plecak, który można też wykorzystać jako wygodną torbę na zakupy.

Ochrona przed opadami

akcesoria

Jako, że jesienią i zimą często pada, wychodząc na spacer warto zabrać ze sobą przeciwdeszczowy pokrowiec X-Cover. Jest on wygodny w użyciu i łatwy w składaniu. Dodatkowo pokrowiec wykonany jest z atestowanych, bezpiecznych dla dziecka materiałów.

Przydatne akcesoria

akcesoria
Ciekawym rozwiązaniem, tym razem dla rodziców, jest mięciutka rękawica zapinana na rączkę wózka. X-Muff ogrzewa dłonie i chroni przed mrozem, dzięki wewnętrznej podszewce z polaru.

Więcej o przydatnych akcesoriach marki X-lander na stronie: www.x-lander.com

You may also read!

THULE

Thule Sleek – nowość 2018

Thule Sleek – elegancki i stylowy czterokołowy wózek miejski – to idealne rozwiązanie dla aktywnych rodziców, którzy chcą bez

Read More...
TAKE PART IN ART

TRZECIA EDYCJA FESTIWALU TAKE PART IN ART Kulturalna uczta dla bobasów i małych dzieci w Warszawie

  We wrześniu rozpocznie się, trwający blisko cztery miesiące, jesienny przegląd najciekawszych spektakli ze świata w ramach Międzynarodowego Festiwalu

Read More...

One commentOn Zimowy spacer z dzieckiem – akcesoria ułatwiające życie

  • My w naszym wózku Riko Naturo mamy wszelkie niezbędne akcesoria potrzebne do przyjemnego i bezpiecznego spacerowania bez względu na warunki atmosferyczne. W zestawie otrzymaliśmy pokrowiec na nóżki, który chroni maluszka przed zimnem oraz folię przeciwdeszczową pozwalającą na spacery nawet w czasie deszczu 😉

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu