Wielofunkcyjne przyczepki sportowe czyli aktywna rodzina na świeżym powietrzu

In artykuły, wózki
Wielofunkcyjne przyczepki sportowe

Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że aktywność fizyczna na świeżym powietrzu to samo zdrowie. Uczenie i przyzwyczajanie dziecka już od wczesnego dzieciństwa do aktywnego spędzania wolnego czasu wyrabia dobre i zdrowe nawyki na przyszłość.

Wielofunkcyjne przyczepki sportowe

Prawdziwym ekspertem w promowaniu aktywnego trybu życia wraz z dzieckiem jest firma THULE.
THULE w swojej ofercie ma szeroką gamę produktów ułatwiających i umilających spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu wraz z całą rodziną.

Na szczególną uwagę zasługują wielofunkcyjne przyczepki sportowe. Umożliwiają one aktywne spędzanie wolnego czasu z naszymi pociechami na świeżym powietrzu niezależnie od pory roku, rodzaju aktywności fizycznej i miejsca.
Przyczepki te sprawdzają się przy różnego typu aktywności takich jak wycieczki rowerowe, bieganie, codzienne spacery a nawet zimowe wypady na narty.

W skład nowej serii wielofunkcyjnych przyczepek sportowych Thule Chariot wchodzą cztery modele, każdy zaprojektowany tak, by idealnie trafiał w potrzeby nieco innych grup użytkowników.

Zapoznaj się z całą serią :

Zobacz: Thule Chariot Sport
Zobacz: Thule Chariot Cross
Zobacz: Thule Chariot Cab
Zobacz: Thule Chariot Lite

You may also read!

THULE

Thule Sleek – nowość 2018

Thule Sleek – elegancki i stylowy czterokołowy wózek miejski – to idealne rozwiązanie dla aktywnych rodziców, którzy chcą bez

Read More...
TAKE PART IN ART

TRZECIA EDYCJA FESTIWALU TAKE PART IN ART Kulturalna uczta dla bobasów i małych dzieci w Warszawie

  We wrześniu rozpocznie się, trwający blisko cztery miesiące, jesienny przegląd najciekawszych spektakli ze świata w ramach Międzynarodowego Festiwalu

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu