Poznaj kolekcję Premium Class wózków marki BEBETTO

In artykuły, wózki
Bebetto

Premium Class to kolekcja dla najbardziej wymagających. Wszystkie najważniejsze funkcje wózków Tito i Bresso, wzbogacone o chromowany stelaż oraz misę o fakturze karbonu. Premium Class to połączenie designu z najwyższej półki oraz innowacji zapewniających komfort dla Ciebie i Twojego dziecka.

 

                                      Bresso Premium Class

Bebetto  Bebetto bresso

Bresso Premium Class to wózek z najwyższej półki. Wysoki połysk stelaża doskonale współgra z misą pokrytą powłoką imitującą karbon oraz elementami ze skóry ekologicznej. Oprócz tego gondola została wykończona aluminiowym profilem. Boczne regulowane amortyzatory Soft/Hard w połączeniu z systemami SAS i DMS zapewniają wygodne prowadzenie wózka oraz wysoki komfort dla dziecka.

W gondoli wózka można liczyć na bardzo szeroki zakres regulacji pochylenia budki – można odgraniczyć dziecko od chłodu czy wiatru. Odkrywany panel wentylacyjny pozwala na odprowadzanie ciepła z wnętrza wózka. Co więcej na dole misy umieszczono regulowane kratki wentylacyjne pozwalające na dopływ świeżego powietrza. Na dole gondoli znajduje się wysuwane pokrętło, które odpowiada za regulację oparcia – zmiana położenia jest możliwa bez konieczności wyjmowania dziecka z wózka.

Spacerówka wózka także ma szeroki zakres położenia budki, w związku z czym sprawdzi się zarówno podczas słonecznego, jak i wietrznego dnia. Szeroki zakres regulacji położenia oparcia oraz podnóżka sprawia, że dziecko można ułożyć w wygodnej pozycji – włącznie z leżącą. Także tutaj można liczyć na odkrywaną siatkę wentylacyjną, która pozwoli na szybkie wydostanie się nadmiaru ciepła z wózka.

Do wózka dołączono praktyczną torbę pielęgnacyjną, dzięki której podczas spaceru można mieć wszystkie niezbędne akcesoria przy sobie.

Podstawowe dane techniczne:

Waga wózka: ( stelaż + gondola 13,9 kg , spacerówka 14 kg )

Wym. wózka rozłożonego: Dł. 106,5 cm (z gond.) 94,5 cm (spac.), Szer. 60,5 cm, Wys. 124 cm (z gond.)

Wymiary stelaża złożonego: Dł. 83 cm, Wys. 30 cm

Gondola: Dł. 78 cm, Szer. 36 cm, Wys. 19,5 cm

Cena: ok. 2400 zł (2w1)

Dostępny w różnych wersjach kolorystycznych.

Więcej informacji na stronie producenta www.bebetto.eu

Źródło: www.bebetto.eu

 

 

Zobacz również wózek Tito w wersji Premium Class

You may also read!

THULE

Thule Sleek – nowość 2018

Thule Sleek – elegancki i stylowy czterokołowy wózek miejski – to idealne rozwiązanie dla aktywnych rodziców, którzy chcą bez

Read More...
TAKE PART IN ART

TRZECIA EDYCJA FESTIWALU TAKE PART IN ART Kulturalna uczta dla bobasów i małych dzieci w Warszawie

  We wrześniu rozpocznie się, trwający blisko cztery miesiące, jesienny przegląd najciekawszych spektakli ze świata w ramach Międzynarodowego Festiwalu

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu