Informacja o produktach niebezpiecznych – Zabawka-latarka dołączana do czasopisma „Magazyn Scooby-Doo”

In powiadomienia
Informacja o produktach niebezpiecznych

Zabawka-latarka dołączana do czasopisma „Magazyn Scooby-Doo”

Informacja z dnia : 20.04.2017

Przedsiębiorca Media Service Zawada Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów o podjęciu działań w związku ze stwierdzeniem potencjalnego zagrożenia w zabawce-latarce dołączonej do numeru 10/2016 czasopisma „Magazyn Scooby-Doo”, polegającego na nieprawidłowym zabezpieczeniu przedziału bateryjnego i łatwym dostępie do baterii, co stwarza ryzyko połknięcia przez dziecko baterii i może prowadzić do uszkodzeń organów wewnętrznych.

Przedsiębiorca rozpoczął procedurę odzyskania zabawki od konsumentów. Na stronie internetowej spółki pod adresem: http://www.msz.com.pl/scooby-doo!_p54 opublikowano ogłoszenie o prowadzonej kampanii. Konsumenci są proszeni o zwrot zabawek.

Informacji związanych z kampanią udziela Media Service Zawada Sp. z o.o. (adres: al. Stanów Zjednoczonych 51, 04-028 Warszawa; tel. 22 870 53 43, e-mail: kontakt@msz.com.pl).

Więcej informacji na stronie: www.uokik.gov.pl

Źródło: Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów

You may also read!

THULE

Thule Sleek – nowość 2018

Thule Sleek – elegancki i stylowy czterokołowy wózek miejski – to idealne rozwiązanie dla aktywnych rodziców, którzy chcą bez

Read More...
TAKE PART IN ART

TRZECIA EDYCJA FESTIWALU TAKE PART IN ART Kulturalna uczta dla bobasów i małych dzieci w Warszawie

  We wrześniu rozpocznie się, trwający blisko cztery miesiące, jesienny przegląd najciekawszych spektakli ze świata w ramach Międzynarodowego Festiwalu

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu